0 Ваша корзина пока пустая
Хозтовары - в наличии
Наши преимущества
Широкий ассортимент У нас представлен огромный выбор бытовых мелочей с различными ценами.
Ценовое предложение Мы напрямую сотрудничаем с производителями и официальными торговыми марками.
Отличная репутация Компания работает с 2002 года. На карте Украины нет такого места, где бы не пользовались нашей продукцией.
Бонусы для оптовиков Чем больше покупаешь - тем меньше платишь. Для каждого клиента существует система накопительных скидок.

Інтернет магазин оптових госптоварів від виробника

Цікавитесь оптовими закупівлями госптоварів? Наша фірма існує вже більше 15 років на ринку України і пропонує покупцям найвигідніші ціни на господарські товари. З нашою продукцією ви можете ознайомитися у нас в каталозі, переглянути реальні фотографії товарів, прочитати докладний опис і характеристики товарів і так само оформити замовлення. У нас є велика перевага перед конкурентами - ми є не тільки постачальниками, а й самі займаємося виробництвом госптоварів. Наявність власного цеху дає можливість пропонувати нашим клієнтам прийнятні ціни і відмінна якість товарів.

Перевага покупок в SAV

  • Різні способи доставки дозволяють скоротити до мінімуму час оформленням замовлення і його отриманням. Всю інформацію по доставці ви можете дізнатися на сайті в розділі «Доставка і оплата»
  • Пропонуємо для наших клієнтів доступні ціни. Для великих оптовиків можливі додаткові знижки.
  • Наші фахівці дадуть відповідь на будь-яке питання щодо асортименту і оформлення замовлення

Інформація про асортимент

Ми постаралися дати максимум інформації про виріб в картці товару: основні характеристики, інформацію про вартість і інформацію про доставку. У нашому каталозі ви зможете купити незамінні в побуті господарські товари та ознайомитися з новинками, які роблять виконання повсякденних побутових завдань швидким і легким. Ми віддаємо перевагу надійним виробникам і торговим маркам, які вже зарекомендували себе на ринку з позитивного боку.

Якщо у вас є які-небудь зауваження або побажання по інтернет-магазину, або пропозиції щодо співпраці - звертайтеся за нашими контактами. Ми з радістю прислухаємося і відповімо на всі ваші запитання.