0 Ваша корзина пока пустая

Про нас

Наша компанія займається виробництвом широкого асортименту госптоварів, побутових господарських товарів. У процесі аналізу ринку і купівельного попиту, був відібраний і сформований найефективніший і затребуваний асортимент, який постійно оновлюється, поповнюється і коригується залежно від необхідності і переваг наших клієнтів. Наша фірма активно розширює асортимент і напрямки своїх інтересів у виробництві господарських товарів для будинку, тому, маючи постійні контакти з нами, Ви зможете легко оновлювати асортимент свого магазину.


Ми працюємо з підприємцями без утворення юридичної особи (необхідно копія свідоцтва про державну реєстрацію), з юридичними особами (необхідно мати печатку, або дві довіреності: на укладення договорів і на отримання товару). Мінімальна закупівельна партія складає 5000 грн. Широкий асортимент товарних позицій.


Компанія працює на умовах 100% передоплати, працює за готівковий розрахунок і по перерахунку. Товар відпускається тільки мінімальними упаковками, великі упаковки розбиваються. Наш склад знаходиться поруч з офісом, тому весь обраний товар Ви зможете отримати негайно. Зручний під'їзд дозволяє розвантажувати і завантажувати великовантажні автомобілі. Так само здійснюємо відвантаження і доставки товару по всій Україні.